Prišli mi dve knižky! :-)

Štandardný

Dnes som sa vrátila zo služobky a našla som doma knižky z Amazonu… Michael Bossom k enkaustike. Vááááu! Otvorila som tú prvú a inšpirácie plné kopce (alebo až hory? 😛 ). Je tam veľa z toho, čo je aj vo videách, ale sú tam aj veci navyše. Postupne budem lúskať, skúšať a rozprávať, ako sa mi čo podarilo.

Ak máte chuť aspoň po očku na to pozrieť, na americkom Amazone možno do kníh nahliadnuť (obrázky sú klikateľné):

Reklamy

5 responses »

  1. Ludzééééé… 😀 práve som objavila super extra tip na výrobu neba bez žehličky: vezmeme farby, ktoré na nebi chceme mať. Na nejakom podkladovom papieri obrúsime jednu hranu tak, že zostane čistá a oblá. Položíme na náš obrázok, kde sme nebo vynechali biele, a v miestach, kde farbu chceme mať, zľahka našúchame na papier (robia sa také bodky na bielom, aspoň podľa obrázku v knižke). Potom hodne natuho prstom šúchame, až sa vosk rozpustí, pričom farby na ich okraji zmiešame jednu s druhou… Len kartičku pri tom držať pevne, lebo bude treba veľa trenia!

    Dneska sa ide skúšať. Týmto by sa dali urobiť všetky tie slnkom prežiarené vychádzajúco-zapadajúce nebíčka, ktoré žehličkou nedokážem dosiahnuť! Jipííííí!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s