Bez prípravy

Štandardný

Konečne som zase zobrala žehličku do ruky aj ja a hoci moje výtvory nemajú ani kompozíciu, ani myšlienku, povedala som si, že ich nebudem sušiť doma u seba a podelím sa s vami o niečo, čo ste ma naučili.

Týždeň som strávila kreslením mandál a žehličku akoby som sa bála vziať do ruky. Až som konečne prelomila čosi v sebe, povedala som si fajn a Bibs došla ochotná ako vždy aj s voskami. Vyšli z toho prvé štyri obrázky, ktoré som zavesila na Facebook a na moje obrovské prekvapenie sa viete čo? Páčili! Dokonca jeden “lajk” poslal aj chalanisko, strašný metalista – a to poslal pri tej najjasnejšej a najgýčovitejšej krajinke so stromom…dnes si zmenil ten chalan nick z pôvodného Pekelného vlka na Bubeníka srdca … pre mňa niečo neuveriteľné. Nepripisujem si týmto zásluhu na jeho posune, ale mám radosť, že aj tento človek je súčasťou môjho života.

Dnes mi písal, že na jednom obrázku vidí mimozemšťana a uvedomila som si, že okrem ohromnej zábavy, žehlenie farbami má aj ten úžasný efekt, že každý obrázok, ak teda nekopíruje presnú kompozičnú predlohu, môže byť nahliadaný a vnímaný vždy inak. Ja som v mojich výtvoroch videla už všeličo 😆

Včera sme sa s Bibs zase stretli, doniesla mi moje prvé vlastné vosky a večer som si po návrate domov išla strihnúť svoj prvý vlastný obrázok, ktorý budem robiť sama. Strihla som si štyri. Všetci, ktorí ste kreslili mandaly a zároveň enkaustíte viete veľmi dobre, že obe činnosti sú neporovnateľné. U mňa konkrétne mandalovanie pomáha myslieť, triediť a urovnávať myšlienky. Enkaustenie zase u mňa vyťahuje emócie. Ale o tom tento blog nie je, tak už mlčím a nech sa páči – obrázky 🙂

This slideshow requires JavaScript.

 

 

Reklamy

About Terrafina

Pracujem s tarotom a venujem sa analýze snov. Cieľom mojej práce je celistvosť, prijatie a zvýšenie úrovne osobnej sily. Vediem vlastnú vzdelávaciu spoločnosť, prostredníctvom ktorej sa venujem vzdelávaniu dospelých a poradenstvu. Pomocou otázok a vnímavého dialógu mojim klientom pomáham pri rozhodovaní a hľadaní odpovedí v najrôznejších oblastiach. Ak potrebujete pomoc pri rozhodovaní, chcete analýzu svojho sna alebo tartotový výklad, kontaktujte ma prosím cez formulár v dolnej časti stránky.

2 responses »

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s